Zapraszamy do licytacji! 30 Finał WOŚP

Tylko u NAS, na NASZYM fanpage’u na Facebooku do wylicytowania REWELACYJNA KOSZULKA Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rozmiarze M!!! ❤️❤️💜💙💙 Wszystkich chętnych zapraszamy do licytacji pod postem! Licytujemy od 12 do 28 stycznia! Pamiętajcie – dobro wraca! ❤️❤️ Liczy się każda złotówka!!

Już niebawem przedstawimy Wam wszystkie nasze działania, które prowadzimy na terenie szkoły w ramach WOŚP. Nasza szkoła rokrocznie aktywnie włącza się w akcję zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy.

A tymczasem wbijajcie ja naszego Facebooka i licytujcie okolicznościową koszulkę! Zapraszamy wszystkich, którzy lubią czynić dobro! 🙂

#WOŚP #30finał #30finałWOŚP #30stycznia #WielkaOrkiestra #Przejrzyjnaoczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *