Jak gramy z WOŚP w naszej szkole

Jak co roku nasza szkoła aktywnie włączyła się w zbiórkę na rzecz WOŚP. Wolontariusze, czyli uczniowie klas: VIII a i b oraz VII b w niedzielę 30. 01. 2022 r. będą kwestowali na ulicach naszego miasta. Szkoła udostępni im w tym dniu pomieszczenie, w którym będzie czekał na nich ciepły poczęstunek.Przed finałem, 19.01.2022 r. wolontariusze upieką rogaliki i babeczki oraz przygotują zdrowe bułki, które sprzedadzą społeczności uczniowskiej podczas przerw. Produkty potrzebne do kanapek (ciemne i jasne pieczywo, pomidory, ogórki, sałatę, rzodkiewki, ser oraz wędlinę) zakupią członkowie i opiekunowie wolontariatu. Dochód przeznaczony będzie w całości na WOŚP. Poza w/w działaniami 21.01.2022 r. (piątek) członkowie wolontariatu oraz ich opiekunowie będą zbierać pieniądze do puszki wchodząc do każdej klasy. Rodzice, którzy chcą wesprzeć inicjatywę mogą w tym dniu przeznaczyć dowolną kwotę na wszystkim dobrze znany szlachetny cel. Akcję prowadzą Panie Maria Michalska oraz Maja Orzechowska, a większość nauczycieli SP3 będzie opiekować się wolontariuszami w dniu samego finału.#WOŚP#30finał#30finałWOŚP#30stycznia#WielkaOrkiestra#Przejrzyjnaoczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *