Zakończenie akcji „Prezenty bez Pudła”

Klasa IV a z wychowawcą zakończyła zbieranie pieniędzy w ramach akcji „Prezenty bez Pudła”. To oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Inicjatorką klasowej akcji jest Anita Perłowska. Akcja miała się zakończyć przed świętami Bożego Narodzenia, ale nauczanie zdalne zweryfikowało nasze plany. Dnia 13 stycznia 2022 r. uczniowie policzyli pieniądze – UZBIERALIŚMY 211 zł!!!! Po konsultacjach zdecydowaliśmy się zakupić: plecaki szkolne – 26,70 zł, tabletki uzdatniające wodę – 73 zł, koce dla dzieci – 48,30 zł, żelazo dla mam – 44,10 zł, szczepionki przeciw gruźlicy – 18,90 zł. Zakupy w naszym imieniu zrealizowali, a także wydrukowali otrzymany certyfikat i oprawili w ramki rodzice Anity – Państwo Perłowscy. DZIĘKUJEMY!!! W naszym imieniu podarowane „Prezenty bez Pudła” UNICEF dostarczy do potrzebujących dzieci. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE NASZEJ AKCJI!!!!POMAGAJMY!!!  DOBRO WRACA!!!!