Akcja WOŚP w naszej szkole

Nasza szkoła rokrocznie aktywnie włącza się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. W środę 19 stycznia 2022 r. wolontariusze skupieni w Szkolnym Kole Wolontariatu wraz z opiekunami Paniami Marią Michalską i Mają Orzechowską sprzedawali własnoręcznie wypiekane ekologiczne bułeczki, które zamieniły się w zdrowe kanapki. Pyszne domowe ciasta – rogaliki, muffinki i inne specjały autorstwa rodziców naszych wspaniałych uczniów również cieszyły się ogromną popularnością wśród całej społeczności szkolnej.W ostatnim dniu przed feriami zimowymi wolontariusze zbierali pieniądze do puszek w klasach i oddziałach przedszkolnych.Hojność uczniów i przedszkolaków była zdumiewająca. Dziękujemy za każdy grosik wrzucony do puszki. Ostatnim etapem naszego tegorocznego zaangażowania w WOŚP będzie kwesta na ulicach naszego miasta już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy do aktywnego włączenia się do akcji :-)Tuż po finale poinformujemy w naszych social mediach o wyniku naszej zbiórki.