Dzień Babci i Dziadka w Kinoteatrze

Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka…” – takie słowa można było usłyszeć 21 stycznia 2022 roku w Kinie Harmonia. Wszystkich zebranych ciepło przywitała Pani Dyrektor Ewelina Niścigorka-Bojarska, która złożyła życzenia przybyłym na uroczystość i podziękowała za liczne przybycie. Zaprosiła gości do obejrzenia montażu muzyczno – słownego w wykonaniu dzieci z grupy Smerfów oraz Pszczółek z naszej szkoły, które do występu przygotowały Panie Kinga i Sylwia.

Był to dzień pełen wzruszeń i radości dla kochanych babć i dziadków. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. To była naprawdę wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.