XXX Światowy Dzień Chorego

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Proboszcz Parafii pw. św. Tomasza Apostoła, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich zapraszają na XXX Światowy Dzień Chorego. W dniu 11 lutego 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się Msza Święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych oraz błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem (błogosławieństwo lourdzkie). Po Mszy Świętej wszyscy chorzy otrzymają upominki przygotowane przez organizatorów. Ze względu na trwającą epidemię nie odbędzie się tradycyjne spotkanie w naszej szkole, jednak jak zawsze, pamiętamy o wszystkich chorych i przygotowaliśmy niespodziankę, którą będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć w najbliższym programie lokalnej Telewizji Eltronik 🙂