XXX Światowy Dzień Chorego

XXX Światowy Dzień  Chorego upłynął pod hasłem: ,,Miłosierni bądźcie, jak Ojciec wasz niebieski” (Łk6,36). Tradycyjnie nasza szkoła włączyła się w organizację tej uroczystości. Z racji pandemii nie odbyło się tradycyjne spotkanie w auli naszej szkoły.

Z inicjatywy Pana Burmistrza Józefa Blanka, osobom uczestniczącym we mszy świętej, przekazane zostały upominki z życzeniami, które reprezentanci naszej rady pedagogicznej wręczali osobom wychodzącym z kościoła. Na twarzach obdarowanych malowała się wdzięczność.

Kilka dni wcześniej grupa nauczycieli z naszej placówki przygotowała dla chorych muzyczną niespodziankę- wyśpiewała przebój Anny Jantar ,,Przetańczyć z tobą chcę całą noc”, a grupy przedszkolne Smerfy i Pszczółki zaprezentowały krótki program artystyczny. Relację z wydarzenia   można  obejrzeć w telewizji Eltronik oraz na szkolnym kanale youtube.