Walentynki u najmłodszych

W pogodnej atmosferze i radosnym nastroju przedszkolaki ze wszystkich oddziałów przedszkolnych w naszej szkole obchodziły WALENTYNKI. Maluchy poznały ich historię i zwyczaje oraz patrona święta – Świętego Walentego. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat tego wyjątkowego dnia. Przedszkolaki przebrane w czerwone stroje wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom, koleżankom oraz rodzicom. Uczestniczyły w zabawach ruchowych i tanecznych. Po przedszkolnych walentynkach dzieci wiedzą, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień, to że nawet małe rzeczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i nie muszą to być wcale rzeczy materialne. Kochać można zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, ważne żeby umieć to okazywać każdego dnia.