Bal karnawałowy u Pszczółek i Smerfów

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 14.02.2022 r. w grupie Smerfów i Pszczółek odbył się taki właśnie bal. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyki, policjantów, Spider-Mana, Batmana i innych bohaterów bajek, książek, filmów…Bardzo trudno było rozpoznać dzieci. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.