Najsympatyczniejsza 2022 roku

W dniu 9 marca odbył się kolejny apel informacyjny. Podczas apelu pani dyrektor pogratulowała chłopcom z drużyny piłkarskiej, którzy reprezentowali szkołę w VI Memoriale im. Jerzego Perschke. Chłopcy otrzymali puchar i pamiątkowy dyplom. Pani dyrektor zachęciła też wszystkich uczniów do aktywnego reprezentowania szkoły. Pani Grażyna Zakrzewska- opiekun Samorządu Uczniowskiego przedstawiła wyniki głosowania na najsympatyczniejszą dziewczynkę, które przeprowadzono z okazji Dnia Kobiet. Głosowanie odbyło się dwuetapowo, najpierw każda klasa wybrała jedną przedstawicielkę, a później społeczność szkolna wybrała Najsympatyczniejszą 2022 roku. W tym roku została nią uczennica klasy III b Sofiia Kliuieva. Gratulujemy!