IV MEMORIAŁ im. Zbigniewa Kuligowskiego

W dniu 17.03.2022 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż, Pchnięciu Kulą i Zimowych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody były świętem nowomiejskiej lekkoatletyki. Po raz czwarty odbył się Memoriał im. Zbigniewa Kuligowskiego, znanego nowomiejskiego działacza sportowego i wieloletniego przewodniczącego podkolegium sędziowskiego. Wśród licznie przybyłych szkół, nie zabrakło także nowomiejskiej trójki. Wystartowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: 2009 i młodsi oraz 2007-2008. Nasza osiemnastoosobowa reprezentacja pokazała się z dobrej strony. Każdy z naszych uczniów zaprezentował się na maksimum swoich aktualnych możliwości. Sportowy duch, zaangażowanie, wola walki o zwycięstwo towarzyszyły każdemu. Antoni Falkowski w skoku wzwyż zdobył VI miejsce w kategorii wiekowej 2009 i młodsi. Wielu uczniów poprawiło swoje najlepsze wyniki. Zawody były świetną okazją, by sprawdzić własne siły, dokonać czegoś nowego w swoim życiu. Jeśli nawet coś się nie udało, to wierzymy, że za rok będzie lepiej. Skład reprezentacji: Okołowska Kinga, Orzechowska Laura, Cubanowska Laura, Garnek Nicola, Kłosowska Julia, Kobusiński Ignacy, Kuca Kacper, Szwaracki Ksawery, Sławiński Oskar, Falkowski Antoni, Kruszewska Aleksandra, Sławiński Kacper, Bytner Hubert, Wolarz Oskar, Pokojski Kewin, Bartkowski Wit, Połomski Wiktor, Roszkowski Bartłomiej.