Mamy Finalistów i Laureatów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Szczycimy się sukcesami naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, co świadczy o wysokim poziomie kształcenia, doskonałej kadrze pedagogicznej oraz umiejętności odkrywania i rozwijania przez nauczycieli zdolności swoich uczniów.

Oto nasi Laureaci i Finaliści w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022:

Wiktor Korytowski – Laureat Konkursu z Historii – nauczyciel prowadzący – pani Magdalena Kortes

Maciej Lange – Laureat Konkursu  z Geografii – nauczyciel prowadzący –  pani Liliana Lisakowska

Maja Wiśniewska – podwójna Finalistka Konkursu z Matematyki i Biologii – nauczyciele prowadzący –  pani Hanna Graczyk (matematyka) i pana Liliana Lisakowska (biologia).

Julia Bagińska – Finalistka Konkursu z Geografii –  nauczyciel prowadzący – pani Liliana Lisakowska

Kochani Uczniowie, gratulujemy Wam z całego serca, trzymamy kciuki za Wasz rozwój i życzymy dalszych sukcesów. Gratulacje dla dumnych Nauczycieli i Rodziców zdolnych Uczniów. Trójka jest z Was dumna!