Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

W dniach 25-29 kwietnia 2022 r. odbyły się w naszej szkole Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Do konkursu Panda z przedmiotów: matematyka, j.angielski, j.niemiecki, historia, przyroda, biologia, fizyka, chemia i geografia przystąpiło 72 uczniów z klas IV – VIII. Każdy z testów składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Każda z odpowiedzi jest punktowana. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik otrzymuje 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź -1 punkt. Jeżeli zawodnik nie udzieli odpowiedzi na dane pytanie otrzymuje 0 punktów. Na napisanie testu uczniowie mieli tylko 45 minut, a więc 1,5 minuty na każde pytanie. Wyniki ukażą się około 7 czerwca 2022 r. TRZYMAMY KCIUKI!!!!