Kolejny sukces naszych uczniów

8 maja zakończyło się głosowanie internetowe na projekt loga promującego Nowe Miasto Lubawskie. Do konkursu zgłoszonych zostało 26 projektów, spośród których internauci wybrali te logotypy, które najbardziej kojarzą im się z promocją miasta. W dniu 9 maja odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli: pan Józef Blank – Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, pani Agnieszka Muszyńska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu, pan Stanisław Ryszard Ulatowski – Redaktor Naczelny Gazety Nowomiejskiej, pani Natalia Reszka – specjalista ds. plastyki w Miejskim Centrum Kultury, pani Kinga Orzoł – pracownik Referatu Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego oraz pan Tomasz Jurek – pracownik Działu Kultury i Promocji Miejskiego Centrum Kultury.

W wyniku głosowania internetowego najwięcej punktów otrzymał projekt nr 18 (441 pkt) zgłoszony przez naszego ucznia Franciszka Hincmanna. Komisja oceniająca również oddała swoje głosy i przydzieliła najwięcej punktów dla projektu nr 24 (38 pkt) zgłoszonego przez naszą uczennicę Julię Heykę. Wyniki głosowania internetowego i stacjonarnego zostały podsumowane i ostatecznie najwięcej punktów otrzymał projekt Franciszka Hincmanna, a wyróżnienia otrzymały trzy inne projekty. Wśród nich znalazł się projekt nr 24 Julki Heyki.Opiekunem naszych uczniów była Pani Maria Anna Wilemska.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielowi.

Projekty będą doskonałą inspiracją do tworzenia gadżetów i pamiątek promujących Nowe Miasto Lubawskie i wkrótce zostaną wykorzystane do promocji naszego miasta na arenie ponadlokalnej.

Poniżej prezentujemy zwycięska pracę Franciszka i wyróżnioną Julii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *