MINIOLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA

W dniu 9 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się Miniolimpiada Lekkoatletyczna. Do zawodów przystąpiło 76 uczniów z klas III i IV. Rywalizacja przebiegała w trzech konkurencjach : rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m, skok w dal. O ostatecznej lokacie decydowała łączna liczba punktów z poszczególnych konkurencji. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Dominika Kaczerzewska, natomiast wśród chłopców najlepszy okazał się Dominik Kapuściński. Ogromną pomocą przy organizacji zawodów wykazała się klasa VIII a , która wcieliła się w rolę sędziów. Pamiątkowe medale dla najlepszych dziewcząt i chłopców ufundowała Rada Rodziców.

MEDALIŚCI Dziewczęta

1. Kaczerzewska Dominika

2. Górska Lena

3. Gorzka Aleksandra

4. Varabyova Zlata

5. Tomchak Oleksandra

6. Strzymska Klaudia

Chłopcy

1. Kapuściński Dominik

2. Kuca Kacper

3. Wiśniewski Oliver

4. Lievliev Ivan

5. Krauzewicz Bartłomiej

6. Domińczak Gordian