Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

W dniu 13 maja 2022 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbyły się zawody sportowe zorganizowane z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych. Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Strzymska i Maciej Cap. Wśród licznie przybyłych uczestników nasi uczniowie pokazali ducha walki zdobywając miejsca na podium. Maciej Cap wywalczył pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowej, natomiast Klaudia Strzymska uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii uczniów szkół podstawowych. Oprócz pamiątkowych medali i dyplomów organizatorzy ufundowali atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników zawodów. Pomimo wielu ograniczeń wśród uczestników nie zabrakło wielu pozytywnych emocji, chwil wzruszenia oraz powodów do uśmiechu. Naszym uczniom życzymy wytrwałości w przezwyciężaniu życiowych trudności, akceptacji, zrozumienia i determinacji w dążeniu do swoich celów oraz życzliwych i pomocnych ludzi wokół.