II Wieczorny Memoriał Lekkoatletyczny im. Wacława Wasieli

W dniu 13 maja 2022 r. na Stadionie Nowomiejskim odbył się II Wieczorny Memoriał Lekkoatletyczny im. Wacława Wasieli.  Naszą szkołę godnie reprezentowali Aleksandra Kruszewska, Wiktoria Majchrzak, Yelyzaveta Tymofieieva, Nikodem Gortatowski, Remigiusz Niedźwiedziński, Kacper Sławiński, Błażej Wiśniewski, Dominik Skonieczka, Kewin Pokojski.  Wśród licznie przybyłych sportowców  nasi uczniowie pokazali ducha walki, zaprezentowali się bardzo dobrze poprawiając swoje wyniki życiowe. Podczas zawodów odbył się bieg rodzinny.  Nasza szkołę reprezentował Antoni Falkowski z klasy VA z rodzicami. Wśród uczestników nie zabrakło pozytywnych emocji, chwil wzruszenia, powodów do uśmiechu oraz dumy z osiągniętego wyniku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za reprezentowanie naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu sukcesów.