Konkurs recytatorski

W ramach obchodów XXIV Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny  odbył się konkurs recytatorski. Przyświecało mu hasło: Nie ma jak w rodzinie! Przebiegał on w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III
( siedmioro uczniów)i kl. IV- VIII ( dziewięcioro uczniów).W młodszej grupie wiekowej I miejsce zajęła Aleksandra Gorzka (IIIb), II miejsce- Pola Kaczerzewska ( Ia), III- Przemysław Górka ( IIa). Wśród starszych uczniów przyznano tylko 3. miejsce – zdobyła je Karolina Krężel (IVa).
Konkurs przeprowadziły p. Aleksandra Mossakowska i wolontariuszka p. Teresa Łukwińska. Oprawa plastyczna to zasługa p. Marii Kołeckiej. Dyplomy dla uczestników recytatorskich zmagań wypisała p. Maria Wilemska.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *