Wycieczka do Torunia

Dnia 20 maja 2022 roku odbyła się jednodniowa wycieczka do Torunia. Pojechały na nią klasy 4a i 7c. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca Torunia, które przykuwają uwagę turystów. Pierwszym punktem programu był Kinder Park, gdzie uczniowie przez dwie godziny aktywnie spędzali czas na trampolinach i ściance wspinaczkowej. Potem pojechaliśmy do Muzeum Piśmiennictwa w Grębocinie, gdzie odbyliśmy „podróż” do krainy papieru i druku. Widzieliśmy unikatowe zbiory pras drukarskich, odbyliśmy warsztaty interaktywne. W następnej części wycieczki obejrzeliśmy zabytki centrum Torunia, a potem odbyliśmy rejs statkiem po Wiśle. Uczniowie zmęczeni i zadowoleni wrócili do domów. Swoimi przeżyciami i nowymi wiadomościami obiecali podzielić się z rodzicami.Opiekę nad uczniami sprawowały panie – H.Graczyk, J.Suwińska, A.Mossakowska oraz M.Orzechowska.