Kolejny sukces uczniów klas I-III

Dnia 23 maja w Szkole Podstawowej w Bratianie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny klas I – III, w którym wzięło udział troje uczniów z naszej szkoły. Uczestnicy rozwiązywali zadania w trzech kategoriach wiekowych: klas pierwszych, drugich i trzecich. Nasi wychowankowie poradzili sobie wspaniale i kolejny raz dowiedli o swoich wysokich umiejętnościach, tym razem matematycznych. Maksymilian Zdrojewski z klasy Ia – wych. p. Małgorzata Gołębiewska – zajął II miejsce wśród pierwszoklasistów, Zuzanna Kłosowska z klasy IIa – wych. p. Anna Sapała – Ponieważ – zdobyła I miejsce – w kategorii drugoklasistów, zaś Zlata Varabyova z klasy IIIb – wych. p. Justyna Wiśniewska, była bardzo blisko trzeciego miejsca, gdyż po dogrywce tylko pół punktu zdecydowało o wygranej jej rywalki. Laureaci otrzymali w nagrodę od organizatora konkursu dyplomy i piękne wydania albumów książkowych, natomiast pozostali uczestnicy dostali również dyplomy i upominki. Gratulujemy naszym uczniom oraz ich nauczycielom wysokich osiągnięć w dziedzinie matematyki – „królowej nauk” i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach edukacji. Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy p. Grażynie Zakrzewskiej za opiekę nad naszą grupą uczniów.