Apel z okazji Dnia Dziecka

Dziś, z okazji Dnia Dziecka, odbył się w naszej szkole apel. Dyrektor szkoły Pani Ewelina Niścigorska-Bojarska złożyła Uczniom serdeczne życzenia z okazji Ich święta – życzyła zebranym pomyślności, sukcesów, wielu powodów do uśmiechu, spełnienia marzeń i wspaniałych przyjaźni. W dalszej części apelu wyróżniono uczniów, którzy zdobyli wysokie lokaty w konkursach na różnych szczeblach. Rok szkolny 2021/2022 zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii „Trójki”. Szczycimy się wysokimi lokatami uczniów w konkursach.

Gratulacji, serdecznych uścisków dłoni, dyplomów, pucharów było co niemiara. Dwoje uczniów – Wiktor Korytowski oraz Maciej Lange – laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych otrzymali z rąk Pani dyrektor zaproszenia od dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu do podjęcia nauki w tymże liceum. W kolejnej części spotkania Pan Piotr Gorzka przedstawił uczniom zasady głosowania na filmik, który jest rezultatem podjętych na szeroką skalę działań sportowych w ramach ubiegania się o główną nagrodę w Konkursie Pho3nix Kids Polska. Po apelu uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców, a następnie do auli szkolnej, w której nasi wychowankowie prezentowali swoje hobby (szersza relacja w osobnym poście).W czasie pomiędzy przygotowanymi na ten dzień atrakcjami, w sali gimnastycznej trwały warsztaty taneczne, podczas których przygotowywaliśmy się do kolejnego ciekawego przedsięwzięcia.