Szkolna Wystawa Hobbystyczna

„Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma,a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa…”

Dziś, z okazji Dnia Dziecka, w naszej auli uczniowie zorganizowali Szkolną Wystawę Hobbystyczną pod nazwą Dzielimy się swoimi zainteresowaniami. Swoją pasją kolekcjonerską lub artystyczną mógł pochwalić się każdy. Aula zamieniła się w muzeum hobbystyczne. Chętni uczniowie z klas I-VIII przynieśli swoje „skarby” do szkoły i zostawili w auli na czas wystawy. Pasjonaci dzielili się z zebranymi historią swoich zbiorów i odpowiadali na pytania zainteresowanych zwiedzających. Co można było obejrzeć? Podziwialiśmy zbiory monet, kart kolekcjonerskich, znaczków, magnesów, długopisów, figurek, pocztówek scrapbooking, rysunków, klocków lego, piórek, muszelek, kamieni, smyczy, a nawet jaj. Każdy mógł zobaczyć wydmuszkę strusiego jaja Dużym zainteresowaniem cieszyła się duża kolekcja konsoli do gier oraz masek przeciwgazowych. Dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się w zorganizowanie wystawy. Dostarczenie niektórych eksponatów wymagało dużego zaangażowania z Państwa strony. To był bardzo udany dzień!