Konkurs „Love is all around” przeszedł do historii

W czwartek, 2 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej pod hasłem „Love is all around”. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 10 uczestników z klas IV-VIII. Celem konkursu było zachęcenie do nauki języka angielskiego, przybliżenie kultury krajów anglojęzycznych oraz rozśpiewanie młodego pokolenia, gdyż nie od dziś wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. W komisji konkursowej zasiedli: Pani Dyrektor Ewelina Niścigorska-Bojarska, Barbara Milewska oraz Łukasz Leszczyński. Swoją obecnością zaszczycił nas również wicestarosta Jerzy Czapliński.I miejsce zdobył Jakub Cieplak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście LubawskimII miejsce zdobyła Maja Kowalkowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście LubawskimIII miejsce zdobyła Aleksandra Kruszewska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście LubawskimPrzyznano dwa wyróżnienia – dla Poli Seroczyńskiej, która reprezentowała Szkołę Podstawową nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim oraz Julii Gurzyńskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej w Kurzętniku.Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście LubawskimBardzo dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji konkursu i do zobaczenia za rok!