Dzień mamy i taty w klasie pierwszej

9 czerwca uczniowie klasy Ia świętowali Dzień Mamy i Taty wraz z zaproszonymi z tej okazji Rodzicami. Uroczystość ta odbyła się w ramach XXIV Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. Dzieci poprzez wiersze i piosenki wyraziły swoje gorące uczucia, jakimi darzą Rodziców. Dziękowały, przepraszały i życzyły wszystkiego, co najlepsze z całego serca. Na zakończenie części artystycznej złożyły indywidualnie życzenia i podarowały upominek. W nagrodę za piękny występ dzieci otrzymały pyszne lody w wafelku, natomiast dorośli mieli chwilę na wspólne spędzenie czasu przy kawie i ciastku. Uroczystość przygotowały : Pani Małgorzata Gołębiewska i Pani Renata Oelberg. Wychowawczyni podziękowała Rodzicom, którzy bardzo pomogli w zorganizowaniu spotkania.