Sukcesy naszych młodych plastyków w Powiatowym Konkursie Plastycznym!

W dniu 13.06.2022r. w Centrum Multimedialnym przy Zespole Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu Plastycznego „Rodzina-od niej wszystko się zaczyna” zorganizowanego w ramach XXIV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Na uroczystości, z rąk Starosty Powiatowego Andrzeja Ochlaka oraz proboszcza nowomiejskiej parafii Zbigniewa Markowskiego, trzy uczennice naszej szkoły odebrały nagrody. Eva Kozlova z klasy V a i Natalia Witkowska z I a uzyskały wyróżnienia, natomiast Aleksandra Grzonkowska z klasy I a uzyskała III miejsce. Należy zaznaczyć, że nasze utalentowane Laureatki były jednymi z najmłodszych uczestników konkursu. Cieszymy się z ich sukcesów i z niecierpliwością czekamy na następne plastyczne niespodzianki. Opiekunami uczennic były Małgorzata Gołębiewska i Maria Wilemska.