Jesteśmy FINALISTAMI II edycji ogólnopolskiego konkursu na najbardziej inspirującą szkołę Pho3nix Active School !!!

Już za nami druga edycja największego w Polsce sportowego konkursu dla szkół podstawowych na najciekawsze video sportowe. Wzięło w nim udział 600 szkół. W głosowaniu publiczności nasza szkoła otrzymała 267 głosów, co niestety nie dało miejsca premiowanego nagrodami. W głosowaniu kapituły konkursowej w skład której wchodzili znani sportowcy : Katarzyna Bachleda-Curuś, Adam Bielecki, Aleksandra Mirosław, Aleksandra Król nasza szkoła znalazła się w gronie 50 wyróżnionych szkół. W nagrodę w przyszłym roku szkolnym zostaną przeprowadzone warsztaty sportowe z udziałem ekipy Pho3nix Active School, których celem będzie zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu sportowych talentów. Biorąc pod uwagę wkład pracy, zaangażowanie uczniów, liczbę i różnorodność przeprowadzonych inicjatyw, a przede wszystkim zaprezentowane filmy konkursowe liczyliśmy na więcej. No cóż, gusta nie podlegają dyskusji. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszej, owocnej pracy, sprzyjającej promocji i upowszechnianiu aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę bardzo dziękujemy. Zapraszamy jeszcze raz do obejrzenia naszego filmu!