Warsztaty plastyczne – V edycja

W środę 15 czerwca 2022 r. w naszej szkolnej auli odbyły się warsztaty plastyczne pod kierunkiem nauczyciela  plastyki Pani Marii Wilemskiej.  Przebiegały pod hasłem  Moje pasje – moja radość.  Udział w nich wzięło 14 uczestników z klas: IV a, VII c oraz VIII a. Były to następujące osoby : Oliwia Kasprowicz, Julia Kułakowska, Natalia Dembek, Nikola Garnek, Agata Sławińska, Julia Bagińska, Nadia Czołba, Katarzyna Żurawska, Wiktoria Leszko, Lena Niedźwiedzińska, Remigiusz Niedźwiedziński, Marta Wojnowska, Amelia Okołowska oraz Julia Heyka.

Uczestnicy posługiwali się różnorodnymi technikami malarskimi i rysunkowymi. Oddawali się swojej pasji bardzo żywiołowo. Wyniki pracy były tak efektowne, że obecna na warsztatach Pani Dyrektor Ewelina Niścigorska–Bojarska wybrała jedną z prac – Remigiusza, by ozdobiła  jej szkolny gabinet.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony społeczności szkolnej, na przerwach odwiedzali uczestników inni uczniowie, nauczyciele oraz  pracownicy szkoły i z zainteresowaniem podziwiali powstające prace.