Zapraszamy!

Takiego Święta Pieczonego Ziemniaka jeszcze nie było! Jeśli chcesz się przekonać, ze nie piszemy na wyrost, przyjdź i sam sprawdź!

25 września od 13.30 ruszamy z kolejną Niedzielą Cittaslow. Już od wakacji działamy na wysokich obrotach, by zaskoczyć naszych gości różnymi atrakcjami – kulinarnymi i rozrywkowymi.

U nas zjesz najlepsze w mieście domowe kluski ziemniaczane, uraczysz się swojskimi ciastami, które przygotują Rodzice naszych Uczniów, posmakujesz wyśmienitych zup – ziemniaczanej i dyniowej. Zapraszamy również na placki ziemniaczane – na słodko i wytrawne, fytki, kręcone ziemniaki, watę cukrową, popcorn i ziemniaki z ogniska, a dla wielbicieli grillowanej kiełbaski przygotujemy takie najlepsze, wyjątkowe 🙂

Masz ochotę na sałatki? Wbijaj do nas – serwujemy dwa rodzaje – warzywną i ziemniaczaną. A do tego domowa, swojska bułeczka wypiekana przez nasze zdolne panie nauczycielki.

Dla najmłodszych – darty, koło fortuny, malowanie twarzy i konkursy plastyczne z nagrodami, jazda bryczką i kucykiem. Animacje dla najmłodszych wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Zaplanowaliśmy również  konkursy dla dorosłej części uczestników.

Nie zabraknie atrakcji na scenie! Tradycyjnie swoje talenty zaprezentują nasi Uczniowie, ale nie tylko oni …Przyjdź, a się przekonasz, jakie wyciągniemy „asy z rękawa”. W myśl powiedzenia: „Dla każdego coś dobrego”.

Niewątpliwie największą atrakcją będą licytacje! Mamy Vouchery, wśród których  na pewno upolujesz coś dla siebie. Jeśli planujesz zmianę aranżacji swojego podwórka mamy dla ciebie aż 30 metrów kostki brukowej, karnety do siłowni, vouchery do restauracji i na basen, na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, manicure hybrydowy, masaże i biżuterię. A może marzy Ci się sesja fotograficzna? U nas możesz taką wylicytować. Nie lada gratką jest voucher na przejazd samochodem rajdowym jako pasażer na autodromie nowomiejskim podczas VII Mikołajkowego Super Sprintu. Mamy również voucher na 1 metr sześcienny drewna opałowego i wiele innych atrakcyjnych voucherów i  gadżetów od naszych sponsorów.

Planujesz imprezę urodzinową? Możesz wziąć udział w licytacji tortu okolicznościowego.

Ktoś bliski Twojemu sercu ma urodziny? Jeśli nie masz zielonego pojęcia co kupić na prezent, a chcesz podarować coś wyjątkowego, to Księga Przeżyć spełni Twoje wymagania. Księga Przeżyć to możliwość samodzielnego wyboru prezentu przez osobę obdarowaną voucherem. Nie jest ważne, czy ktoś chce latać, pływać, czy jeździć, gdy sprezentujesz mu voucher od jednego z naszych sponsorów, osoba obdarowana na pewno znajdzie coś dla siebie i to w całym kraju. Z takim prezentem na pewno zrobisz dobre wrażenie, a opowieści z realizowanego prezentu usłyszysz nie raz podczas kolejnych spotkań.

I mnóstwo stoisk – nasi lokalni przedsiębiorcy zaprezentują swoje towary, a uczniowie zapraszają na gofry, po „wypiekane ślimaczki” i rękodzielnictwo rodziców i babć.

Samorząd Uczniowski na swoim stoisku będzie sprzedawał smaczne, zdrowe, domowe konfitury.

Jeśli dobrnąłeś do końca tego tekstu, dziękujemy! Wierzymy, że będziesz z nami 25 września na dziedzińcu naszej szkoły! Bawimy się od 13.30. ZAPRASZAMY!