Apel szkolny

Dziś w naszej szkole odbył się apel, podczas którego poruszono ważne kwestie dotyczące bieżącego funkcjonowania szkoły. Opiekun Samorządu – Pani Grażyna Zakrzewska wprowadziła zebranych w tematykę wyborów do Samorządu Szkolnego. O funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ubiegać się będą: Gordian Domińczak, Szymon Uniatowski, Emil Urbański, Ignacy Dąbkowski, Wit Bartkowski, Gosia Józefowicz, Paweł Łupicki, Ola Kruszewska oraz Wojtek Cymer. Wybory zaplanowano na wtorek 27 września. Uczniowie – kandydaci zaprezentowali swoje programy wyborcze. Pani Justyna Neumann – nauczycielka wychowania fizycznego w naszej szkole omówiła bardzo ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenie szkoły podczas przerw międzylekcyjnych oraz w trakcie lekcji wychowania fizycznego. Dyrektor szkoły Pani Ewelina Niścigorska-Bojarska zaprosiła uczniów wraz z całymi rodzinami na Niedzielę Cittaslow, którą świętujemy w naszej szkole 25 września. Zaprezentowała atrakcje, które czekają na uczestników imprezy, do organizacji której włączyła się cała społeczność szkolna.