Z serca DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy Darczyńcom, którzy ofiarowali na nasz Festyn Rodzinny Vouchery na usługi w swoich zakładach, wartościowe fanty na licytacje oraz kwoty pieniężne, które zasiliły konto naszej szkoły. Bez Państwa, nie udałoby nam się zrealizować naszej imprezy z takim rozmachem.

NASI DARCZYŃCY

Celebrytka Sklep Odzieżowy, Lami Rose Julia Czynsz, Aneta Day-Spa Aneta Czynsz, Red Chilli Ink Studio Tatuaży Paweł Kłosowski, Iwona Gorzka makijaż & kosmetologia, Studio Urody Nikodem Sobolewski, Atelier Urody Milena Chała, Magdalena Pełka Fotografia, Salon Kosmetyczny Beti Beata Bartnicka, Psia Ferajna Dorota Godlewska, Hotel Kalchem, F.U.H. Franc-Bud Grzegorz Dreszler Jeżdżę bo lubię, Restauracja Tiffany, Strong Gym Tomasz Chała, Studio Figura Nowe Miasto Lubawskie, VIP Studio Marzanna E. Habibović, F.H. Umińska Irena Diamentowy Kuferek, F.H.U. Usługi Zegarmistrzowskie Genowefa Kanterewicz, Muzyk–Telekom Michał Orłowski, Partner Canal+, Fight Club &Gym Nowomieszczanie Paweł Markowski, DREW-HIT Adam Marciniak, Salon Fryzjerski p. Magdalena Wojtaszko, Salon Fryzjerski p. Kamili Ćwiklińskiej, Studio Urody – p. Agnieszka Gawińska, pani Emilia Milewska Centrum Rehabilitacji Niemowlęco-Dziecięcej oraz Dorosłych, Usługi jubilerskie Wojciech Łupicki, Edyta Raszkowska Pure MakeUp, BSB Firma Usługowa Bogusław Bojarski, Butik odzieżowy Piotra Gorzki Gracja, SAT-MAR Marcin Sławiński, Hotel Pory Roku, Masarnia z tradycją Krystian Dreszler, Salon Fryzjerski HANIA, RR Studio  Film i Forografia Radosław Rzemiński, Gabinet Kosmetyczny Monika Robaczewska, Kwiaciarnia MARGARETKA Kamila Czarnecka, BeBeauty Beata Wardulińska, Kącik Fryzjerski Marcelina Wiśniewska, Pracownia Kosmetyczna Magdalena Domeracka, Salon fryzjerski Emika, Masarnia z tradycją Krystian Dreszler, Pan Daniel Smukała, Pani Kinga Szczechla, Pani Małgorzata Marulska, Pani Justyna Kalinowska, p.Sebastian Pawlikowski, p. Katarzyna Wasilewska.

DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *