„Żywa lekcja przyrody” drugoklasistów

Dzisiaj uczniowie z klasy drugiej wraz ze swoją wychowawczynią panią Małgorzatą Gołębiewską oraz panią Renatą Oelberg udali się do parku miejskiego na „żywą lekcję przyrody”. Dzieci rozpoznawały gatunki drzew i przytulały się do nich, wsłuchując się w odgłosy przyrody. Na leśnych ścieżkach znalazły piękne, kolorowe liście, kasztany, żołędzie i wiele innych skarbów przyrody, które potem wykorzystają do wykonania jesiennych prac plastycznych. Na świeżym powietrzu, wśród zieleni drugoklasiści bawili się w berka i inne zabawy ruchowe. Wycieczka była świetną okazją do większego zaprzyjaźnienia się i lepszego zapoznania z nowymi koleżankami i kolegą, którzy doszli do naszej klasy w tym roku szkolnym. Wszyscy przyznali zgodnie, że chcieliby jeszcze odwiedzić nasz park miejski z całą klasą.