Podsumowanie Nowomiejskich Dni Rodziny

Dziś w sali Miejskiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość, na której podsumowano Nowomiejskie Dni Rodziny. Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli filmik prezentujący przedsięwzięcia zrealizowane na terenie naszego miasta w dniach od 22 maja do 11 czerwca 2022 roku. Ważnym punktem dla uczestników było wręczenie nagród w konkursach o tematyce rodzinnej. Z naszej szkoły wyróżniono aż siedmioro uczniów. Wśród laureatów znaleźli się: Julia Dąbrowska z oddziału przedszkolnego, z grupy 6-latków, Zuzanna Wiśniewska z klasy Ia, Lena Falkowska – uczennica klasy Ib, Pola Kaczerzewska z IIa, Przemysław Górka z klasy IIIa, Aleksandra Gorzka z IVb oraz Karolina Krężel z Va. Uczniowie odebrali gratulacje i nagrody z rąk Pani Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Agnieszki Muszyńskiej, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Andrzeja Nadolskiego oraz Pana Dariusza Andrzejewskiego – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim. Koordynatorem wszystkich przedsięwzięć na terenie naszej szkoły realizowanych w ramach XXIV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny była Pani Maria Michalska. Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody i wyróżnienia serdecznie gratulujemy!