Czworo nauczycieli naszej szkoły odebrało w Elblągu Medale Komisji Edukacji Narodowej

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu odbyła się uroczystość wręczenia specjalnych wyróżnień, między innymi medali za długoletnią służbę, medali Komisji Edukacji Narodowej oraz nagród przyznanych przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki.

To podziękowanie za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, za wyjątkową pracę. W tym roku czwórka naszych nauczycieli otrzymała z rąk Wojewody Warmińsko – Mazurskiego Pana Artura Chojeckiego oraz Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Marka Nowackiego medale Komisji Edukacji Narodowej.

Wyróżnieni nauczyciele dają z siebie wszystko, bo praca jest dla nich przede wszystkim pasją, powołaniem, misją jak również i zawodem. Bezgranicznie oddają się swojej pracy, bez utraty swojej unikalności. Wyróżnieni nauczyciele: Kortes Magdalena, Lisakowska Liliana, Suwińska Justyna, Gorzka Piotr.

Serdecznie gratulujemy naszym drogim pedagogom i życzymy wszelkiej pomyślności – w życiu zawodowym i osobistym!