KONKURS MIERZENIA KROKÓW = DZIEŃ BEZ SAMOCHODU.

Podsumowanie wrześniowych działań proekologicznych w naszej szkole.

KONKURS MIERZENIA KROKÓW = DZIEŃ BEZ SAMOCHODU.

Drodzy Uczniowie! W naszej szkole 22 września obchodziliśmy Europejski Dzień bez Samochodu, w ramach którego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w KONKURSIE MIERZENIA KROKÓW. W ten oto sposób dali przykład innym, jak można zadbać o czyste powietrze w naszym mieście nie tylko w ten jeden dzień, ale w każdy kolejny.

Podsumowanie konkursu!

Nauczyciele wychowania fizycznego po zweryfikowaniu osiągniętych przez Was wyników podczas konkursu podjęli decyzję o nagrodzeniu pucharem pamiątkowym uczennicy klasy VIII b Aleksandry Kruszewskiej, która przeszła 31 520 kroków.

Gratulujemy! Wszystkim uczniom, którzy tego dnia zadbali o nasza planetę i o siebie dziękujemy! Gratulujemy proekologicznej i prozdrowotnej postawy!

Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał 20 punktów do ocen z postawy z wychowania fizycznego.Podsumowanie: Liczba kroków: 644 744 Liczba uczestników: 53 osoby.

Ze sportowym pozdrowieniem Nauczyciele Wychowania Fizycznego.