„W kręgu zabaw” – Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego Gry i Zabawy dla dzieci

Dnia 18.10.2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mrocznie odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego Gry i zabawy dla dzieci – „W kręgu zabaw” w dwóch kategoriach wiekowych: kat. I-III i kat. IV-VI. Reprezentację szkoły tworzyło 24 uczniów po 4 osoby (2 dziewcząt i 2 chłopców) z danego rocznika. Pierwsi do konkurencji sportowych stanęli uczniowie w kat. klas I-III. Wszyscy uczestnicy z radością pokonywali kolejne konkurencje opierając się na zasadach fair play. Zarówno w kategorii młodszej jak i starszej zajęliśmy III miejsce. W przerwie dzieci mogły zjeść ciepły posiłek, poczęstować się słodkościami które zapewnił gospodarz zawodów.

REPREZENTACJA SZKOŁY:

W kategorii I-III:

Inga Siemiątkowska, Maja Stolarska, Grzegorz Bem, Antoni Puszkiewicz (klasa pierwsza)

Weronika Kopyczyńska, Antonina Tasarz, Jakub Gurzyński, Antoni Piątkowski (klasa druga)

Zuzanna Kłosowska, Maja Strzymska, Franciszek Zalewski, Aleksander Kowalkowski (klasa trzecia)

W kategorii IV-VI:Lena Wójcik, Zuzanna Żurańska, Franciszek Kasprowicz, Kacper Podkowski (klasa czwarta)

Lena Górska, Julia Kłosowska, Ignacy Kobusiński, Kacper Kuca (klasa piąta)

Joanna Chełkowska, Natalia Świątkowska, Antoni Falkowski, Jakub Ziółkowski (klasa szósta)

Opiekunowie: Sylwia Wojenkowska, Sebastian Prokop