Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych

Na obiektach MOSIR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Indywidualno-Drużynowych biegach Przełajowych. Nasza szkoła wystartowała w kategoriach wiekowych 2012 i młodsi, 2010/2011, 2008/2009. Reprezentację szkoły tworzyło 31uczniów.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy walczyli  z całych sił do ostatniego metra na swoim dystansie. Drużynie chłopców w kategorii 2010/2011 udało się wywalczyć III miejsce.  Gratulujemy!

REPREZENTACJA SZKOŁY:

 Maja Balicka, Nadia Kamińska, Wiktoria Wasielewska, Jakub Suchocki-Tatuliński, Aleksander Kowalski, Franciszek Kasprowicz, Kacper  Podkowski, Radosław Adamski, Nikola Garnek, Lena Górska, Laura Orzechowska, Laura Cubanowska, Kinga Okołowska, Natalia Świątkowska, Klaudia Strzymska, Lena Marulska, Kacper Kuca, Oliwier Wiśniewski, Gordian Dominczak, Huk Yaroslav, Antoni Falkowski, Oskar Sławiński, Jakub Ziółkowski, Ilona Ivanenko, Artem Mesiachnikov, Bartłomiej Roszkowski, Kacper Sławiński, Wiktor Połomska, Cap Maciej, Oskar Wolarz,   Kewin Pokojski.