XV Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

9 listopada w Kinoteatrze Harmonia odbył się XV Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej. W festiwalu wzięło udział 71 solistów i 4 zespoły. Miło nam poinformować, że w konkursie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Dominik Panek – uczeń przedszkola, Weronika Kopyczyńska kl. II a, Dominika Kaczerzewska V a, Julia Kłosowska V a, Aleksandra Kozłowska IV a oraz Aleksandra Kruszewska VIII b.

Jury w składzie pani Katarzyna Olęcka – dyrektor MCK, pani Justyna Suwińska – instruktor wokalny zespołu Nowomiejskie Róże oraz pan Mateusz Deredas – nauczyciel muzyki oraz członek zespołu Reggaeside wyłoniło laureatów, wśród których znaleźli się nasi uczniowie.

Dominik Panek otrzymał wyróżnienie w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym

Aleksandra Kozłowska – II miejsce w kategorii klas IV-VI

Aleksandra Kruszewska – III miejsce w kategorii klas VII-VIII.

Gratulujemy uczniom i instruktorom wokalnym!

Zdj. Miejskie Centrum Kultury