104. rocznica odzyskania niepodległości

10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości.  Od samego rana w szkole i przedszkolu panowała podniosła atmosfera – galowe stroje,  piękne kotyliony  oraz melodia dzwonka przypominały o Narodowym Święcie Niepodległości.

Każda z grup wiekowych obejrzała akademię przygotowaną przez klasy czwarte pod kierunkiem wychowawców i przy pomocy nauczyciela muzyki Marka Piątkowskiego.

O godz. 11.11 uczniowie wyszli przed szkołę, aby wspólnie zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji #SzkołaDoHymnu organizowanej przez MEiN. Po pięknym odśpiewaniu hymnu wszyscy udali się na boisko sportowe, gdzie wykonano tradycyjne już zdjęcie żywej flagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *