Dzień Myszki Miki w przedszkolu

Myszka Miki to postać znana na całym świecie. Lubią Ją nie tylko dzieci, ale również dorośli, jest bohaterem licznych kreskówek z uniwersum Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny, i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day. Nasze przedszkolaki również postanowiły świętować razem z Myszką Miki. Z tej okazji dzieci wykonały pracę plastyczną – stworzyły swoją własną myszkę Myszki. Wyklejały czarnym papierem oraz kolorowały i malowały, rozwijając sprawność manualną oraz świetnie się przy tym bawiąc. Na koniec dzieci z zaciekawieniem obejrzały film o przygodach Myszki Miki. Wszystkim dzieciom bardzo spodobał się ten wyjątkowy dzień z bajkową postacią.