Mamy II miejsce w siatkówce

W naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie w Siatkówce Chłopców , rocznik 2008 – 2009. Do turnieju przystąpiły trzy nowomiejskie szkoły. Otwarcia zawodów dokonała Pani Ewelina Niścigorska-Bojarska, życząc udanych i owocnych zmagań sportowych, w duchu fair play. Walka była bardzo zacięta, w wielu momentach niezwykle emocjonująca i obfitująca różnorodnością ciekawych zagrań. Ostatecznie nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu . Dla zwycięzców przygotowany został okazały puchar a dla pozostałych drużyn dyplomy. Gratulujemy.Skład drużyny:Wit Bartkowski, Marcel Ząbkiewicz, Oskar Wolarz, Kewin Pokojski, Wiktor Połomski, Bartosz Dzierżyński, Michał Niedźwiedziński i Artem Mesiachnikov. Gratulujemy uczniom i nauczycielom świetnej gry!