26. Świąteczna Zbiórka Żywności

Przekaż produkty na świąteczny stół. Podaruj potrzebującym Godne Święta! 🎄🎁🎀⛄️

Uczniowie skupieni w Szkolnym Klubie Wolontariatu wystartowali dziś z 26. Świąteczną Zbiórką Żywności, która rokrocznie odbywa się pod patronatem Banku Żywności SOS w Warszawie. Zebrane jedzenie trafi do osób najuboższych jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Do zbiórki może przyłączyć się każdy!Naszych wolontariuszy spotkacie w sklepie Biedronka na ulicy Działyńskich oraz Netto na ulicy Żwirki i Wigury. Potrzebne są produkty z długim terminem przydatności do spożycia na przykład: mąka, makaron, kasza, cukier, kawa, herbata, kakao olej, konserwy, bakalie, słodycze, przetwory owocowe i warzywne. Każdy, kto kupi choćby jeden dodatkowy produkt i wręczy go wolontariuszom podaruje Godne Święta osobom potrzebującym.