Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

Dziś odbyła się konferencja online podsumowująca wojewódzki konkurs fotograficzny pt. „Podróże w naturze – wodny świat” organizowana przez Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele uczestniczący w konkursie. Wszyscy wysłuchali wykładu, który wygłosił dr hab. Stanisław Czachorowski, prof. UW-M oraz prezentacji wstępnej – „Błękitna Planetainspiracje fotograficzne” omówionej przez Janinę Meller, konsultantkę ds. biologii W-MODN w Elblągu.

Następnym punktem było długo wyczekiwane ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego.

W kategorii klas IV-VIII Szkół Podstawowych nasi uczniowie uzyskali wysokie wyróżnienia. Otrzymali je: Franciszek Kasprowicz z kl. IV b oraz Aleksander Kowalski i Marcin Wrzosek z kl. IV a. W kategorii nauczyciele wyróżnienie także otrzymała Liliana Lisakowska.

Janina Meller wraz z profesorem pogratulowali wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wspominali, że komisja miała bardzo duże problemy, aby wybrać te najlepsze prace. Zdjęcia były piękne, a nagród niewiele.

Dziękujemy również pozostałym uczestnikom – Lenie Wójcik i Bartoszowi Gortatowskiemu z kl. IV b oraz Julii Leśniewskiej, uczennicy kl. VIII b. 

Gratulujemy!