Oddaj głos na naszą szkołę – my zorganizujemy BEZPŁATNE zajęcia z ROBOTYKI

Szanowni Państwo!

Prosimy o oddanie głosu na naszą szkołę w sklepie sieci Netto przy ulicy Żwirki i Wigury w Nowym Mieście! Dzięki wygranej, mamy szansę zorganizować bezpłatne zajęcia z robotyki i programowania dla uczniów klas I-VIII. Wystarczy w sklepie sieci Netto zrobić zakupy za min.50zł, a następnie zagłosować na zajęcia zaznaczając pozycję nr 3 na karcie do głosowania! Bezpłatne zajęcia z robotyki i programowania to szansa na poznanie w praktyce przedmiotów inżynieryjnych kształcenie myślenia, rozwój zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej dzieci. By móc rozbudzać wśród dzieci i młodzieży pasję do nowych technologii, w ramach projektu mogą zostać sfinansowane zajęciach z wykorzystaniem zestawów Lego Education. Każda z grup wiekowych I-III oraz IV-VIII będzie miała 15 bezpłatnych zajęć.

Zachęcamy do głosowania! Prosimy o głosy!