Konkurs Angielskiej Piosenki Świątecznej „You can Sing”

Dziś w naszej szkole odbył się Konkurs Angielskiej Piosenki Świątecznej. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas m.in utwory: „Last Christmas”, „Mary Did You Know”, „We wish you a Merry Christmas” i inne.

Jury w składzie: panie Grażyna Zakrzewska i Małgorzata Szulc-Singh oraz pan Marek Piątkowski przyznało pierwsze miejsce w kategorii klas I-III duetowi z klasy IIa – Oliwii Kopisteckiej i Maksymilianowi Zdrojewskiemu, natomiast w kategorii klas IV-VIII zwyciężyła Aleksandra Kruszewska z klasy VIIIb.

Nagrodzono również: Martę Dąbrowską, Lilianę Połomską, Natalię Wasielewską oraz Huberta Zdunkowskiego z klasy IIIa oraz Oliwię Brzeską z klasy VIIIb.

Piękne wykonania piosenek bożonarodzeniowych wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Pani Małgorzata Szulc-Singh – nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole.