Bal karnawałowy klas I-III

17 stycznia w auli szkolnej uczniowie klas I – III bawili się na  balu karnawałowym. Księżniczki, wróżki, koty, Batmany, aniołki i wiele innych postaci z bajek oraz ulubionych dziecięcych filmów zgromadziło się w jednym miejscu, by oddać się wspólnej zabawie. Było wesoło, kolorowo i gwarno. Wszystkim dopisywał świetny humor. Zabawy i tańce prowadziły starsze koleżanki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz  Samorządu Uczniowskiego. W czasie przerwy od pląsów uczestnicy balu zostali poczęstowani soczkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Przed wejściem do auli można było wrzucić pieniądze do puszki WOŚP-u i otrzymać symboliczne serduszko. Czas balu minął bardzo szybko. Uczestnicy niechętnie wracali do domów. Pozostaje czekać na kolejny bal karnawałowy za rok.