„Bezpieczna zima”

W naszej szkole odbyła się kolejna impreza dla dzieci i młodzieży zorganizowana przez nowomiejskiego animatora sportu pana Ryszarda Krzemieniewskiego. Tym razem spotkanie odbyło się pod hasłem „Bezpieczna zima”. Celem imprezy było propagowanie bezpiecznych i aktywnych form spędzania czasu wolnego w okresie zimowym.

Pan Ryszard zaprosił na spotkanie pana Karola Haskę, ratownika medycznego; przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej, Nadleśnictwa Brodnica i Nadleśnictwa Jamy. Goście przekazali uczniom wiele przydatnych informacji – jak bezpiecznie spędzać czas wolny w zimie, pokazali sprzęt ratunkowy i sprawność działania służb. Szkoła otrzymała także materiały promocyjne przekazane przez wiele instytucji.