BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA 2023/2024

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS NA NASZĄ SZKOŁĘ!!!

Dzięki Państwa głosom oddanym na naszą szkołę w sklepie sieci Netto w naszym mieście, w nowym roku szkolnym 2023/2024 zorganizujemy BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA dla uczniów klas I-VIII!

Zajęcia te są szansą na poznanie w praktyce przedmiotów inżynieryjnych kształcenie myślenia, rozwój zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej dzieci. By móc rozbudzać wśród dzieci i młodzieży pasję do nowych technologii, w ramach projektu zostaną sfinansowane zajęciach z wykorzystaniem zestawów Lego Education. Dla naszych uczniów odbędzie się w sumie 30 spotkań, 45 godzin zajęć z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA.

Bardzo się cieszymy, że nasza oferta edukacyjna stanie się jeszcze atrakcyjniejsza! Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną! Dziękujemy!