Memoriał Zbigniewa Kuligowskiego i Wacława Wasieli

W Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się zawody sportowe upamiętniające wieloletniego przewodniczącego Podkolegium Sędziów LA Zbigniewa Kuligowskiego oraz wieloletniego trenera, działacza sportowego Wacława Wasieli – przyjaciela sportu nowomiejskiego. Dzieci i młodzież rywalizowała w skoku wzwyż, pchnięciu kulą oraz biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała ponad trzydziestoosobowa ekipa. Wszystkim uczniom od samego początku towarzyszył optymizm, radość z możliwości udziału w zawodach. Zadowolenie z uzyskanych wyników na miarę swojego poziomu dostarczyło nadziei na podjęcie większej i systematycznej pracy w celu regularnego podwyższania swoich umiejętności.