Native speaker w mojej szkole

Native speaker w mojej szkole to projekt, który objął patronatem Burmistrz Miasta Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank.

W naszej szkole trwa program Native speaker w mojej szkole, podczas którego w dniu 10.03.2023 – 150 uczniów klas IV – VIII miało możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach organizowanych przez szkołę języka angielskiego online – Tutlo .

W ramach akcji uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe – w szczególności kompetencję mówienia pod okiem native speakera języka angielskiego, którym była pani Koleka Jajula pochodząca z Republiki Południowej Afryki. Towarzyszył jej pan Daniel Cieśla – Lider Zespołu Rozwoju Edukacji Tutlo.

Program ma na celu:• wsparcie polskich szkół w procesie rozwoju kompetencji językowych uczniów;• przełamywanie bariery językowej; • rozbudzenie w uczniach pasji do nauki języków – także poprzez interakcje z przedstawicielami wielu kultur; • wyrównywanie szans edukacyjnych.

Nasi uczniowie z chęcią brali udział w konwersacjach w języku angielskim, na miarę swoich możliwości wypowiadali się w języku obcym, zadawali pytania i starali się zrozumieć odpowiedzi. Dodatkowo, każdy uczeń klas IV-VIII otrzyma trzy darmowe lekcje indywidualne online na platformie Tutlo.

Troje naszych uczniów : Lena Wiśniewska , Anita Perłowska oraz Filip Robaczewski otrzymali stypendium czyli trzy miesiące darmowej nauki na platformie Tutlo.

Szkolnym koordynatorem projektu jest pan Łukasz Leszczyński.

Więcej na temat akcji znajduje się na stronie: https://hello.tutlo.com/tydzien-z-ns

UWAGA!! Zajęcia z lektorem będą się również odbywały w formie online na platformie Tutlo. Aby dziecko mogło skorzystać z interaktywnej lekcji potrzebny będzie komputer z dostępem do Internetu. Przydatne będą również słuchawki z mikrofonem. Dostęp do platformy będzie aktywny od 10 do 24 marca 2023 r. Żeby zapisać dziecko należy skorzystać z linka: https://liblink.pl/Be5GRizNAm

Dla każdego ucznia konieczne jest zarejestrowanie osobnego konta, aby każdy miał swój indywidualny kurs (informacja dla rodziców, którzy mają więcej niż jedno dziecko). Cieszymy się, że Państwa dziecko bierze udział w tym fascynującym, edukacyjnym doświadczeniu nauki języka angielskiego.

Trzymamy kciuki i życzymy ciekawego doświadczenia!