MARATON PIŁKARSKI

W mijającym tygodniu uczniowie z wielu szkół województwa uczestniczyli w zmaganiach piłkarskich upamiętniających Wacława Wasielę – Trenera, Działacza Sportowego, Przyjaciela Sportu Nowomiejskiego. W ostatnim dniu maratonu piłkarskiego do zmagań sportowych przystąpili chłopcy z rocznika 2009 – 2008. Wśród dziesięciu drużyn biorących udział w zawodach sportowych znalazła się także nasza szkoła. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy drugie miejsce dające przepustkę do walki o miejsca 4 – 6. Z wywalczonej szansy nasi uczniowie skorzystali. Ostatecznie ekipa z nowomiejskiej Trójki uplasowała się na czwartym miejscu. Mimo, że jesteśmy poza podium, to uzyskany wynik bardzo nas cieszy. Gratulujemy i dziękujemy naszym uczniom za sportową postawę i dużą dawkę pozytywnych emocji. Skład drużyny: Pokojski Kewin, Połomski Wiktor, Dzierżyński Bartosz, Ząbkiewicz Marcel, Wolarz Oskar, Bytner Hubert, Sławiński Kacper.